امروزه بسیاری از کشور ها و شرکتها مفهوم کیفیت را، مورد بررسی مجدد قرار داده ا ند و دریافته که مطلوبترین و موفقترین محصول در جهان اگر نیازها و خواسته و انتظارات مشتریان را بر آورده ننماید، ایده آل محسوب نمی شود. از این رو شرکت فرهنگ زعفران نیز رسالت خود را بر جلب رضایت مشتری  بنا نهاده است و با سابقه بسیار طولانی در تولید و فرآوری این محصول گرانبها ،اینک افتخار دارد.
 
به یاری پروردگار از تجهیزات و امکانات و آزمایشگاههای کاملا منطبق بر استانداردهای بین المللی ،بهمراه پرسنل و متخصصان مجرب در تحقق هر چه بیشتر خواسته های مشتریان گرامی جایگاه زعفران ایران را به عنوان مرغوبترین نمونه جهانی در بازارهای بین المللی احیاء نماید.

 

بسته بندی  مناسب علاوه بر حفظ کیفیت (عطر- طعم- رنگ)و ارزش غذایی محصول ،درماندگاری و نگهداری آن نبز  مصرف کنندگان محترم را یاری می رساند.شرکت فرهنگ  زعفران افتخار دارد با استفاده از مدرنترین سیستم های بسته بندی و مواد اولیه کاملا منطبق بر استاندارد های بین المللی در صنایع غذایی محصولات خود را منطبق بر خواسته مشتريانش در بازار های داخلی و خارجی عرضه نماید.


کد
A: زعفران رشته ای بریده :کلاله های گیاه زعفران کرخامه (style) از آنها جدا گردیده اند.

کد 1A: زعفران پوشال (MANCHA) :طول کلاله ها بیشتر از طول خامه و متصل بهم  می باشند.

کد 2A:زعفران سر گل (Coupe) :کلاله زعفران بدون خام و دارای رنگ قرمز می باشند.

کد B: زعفران ( رشته ای کامل (دسته) این رشته ها شامل کلاله های خشک شده گل گیاه  زعفران (stigma) به رنگ قرمز آلبالویی و طول20-40mm می باشند که ممکن است 2یا 3 شاخه باشد.

کد C: زعفران SIRRA : طول کلاله ها کمتر از خامه بوده و دارای رنگ قرمز متمایل به زرد است.

 
 

Copyright 2004-2005 Farhang Saffron Company - طراحی سایت توسط کاسپید